Home Site Map Kontakt
www.topper-holz.com
Max-Müller-Str 22
30179 Hannover
tel.: +49 05 11 71 40 48
email: info@topper-holz.com
www.topper-holz.com
ul. Wojska Polskiego 4
66-220 Łagów, Toporów
tel.: +48 68 341 11 72
email: info@topper-holz.com
spacer
  home  /  O Firmie drukuj
O Firmie
Firma Topper-Holz
Firma Topper Holz powstała w 2006r. i specjalizuje się w produkcji płotów i ogrodzeń drewnianych oraz pergoli i wiat.

Nasz zakład produkcyjny znajduje się w miejscowości Toporów, przy ulicy Wojska Polskiego 4, w woj. lubuskim i zlokalizowany jest w pobliżu ogromnych kompleksów leśnych.

Produkcja opiera się wyłącznie na wysokiej jakości drewna daglezji i modrzewia. Wieloletnie doświadczenie w branży ogrodniczej pozwala nam zagwarantować Państwu drewno najwyższej jakości, w 100% naturalne i pozbawione środków chemicznych, a przy tym wyróżniające się niezwykłą trwałościa i odpornościa na szkodniki, wilgoć, pleśń i grzyby.

     Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo proponujemy Państwu ekologiczny materiał, który może naturalnie wkomponować się w dom i ogród i stać się częścią naturalnego środowiska. Nasze produkty charakteryzują się rzetelnością wykonania i fachowością. Jesteśmy terminowi, a przede wszystkim oferujemy konkurencyjne ceny.Oferta
Jeżeli posiadają Państwo ogród, taras, czy kawałek ziemi wokół domu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wyrobów. Szeroka gama naszych produktów z naturalnego drewna doda uroku otoczeniu każdego domu i stworzy niepowtarzalny klimat w Państwa ogrodzie.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo przegląd naszego asortymentu. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy skontaktować się z nami telefonicznie lub osobiście. Szczegóły w dziale "Kontakt".

spacer  
drukuj : do góry
 
topper-holz
Start  :  O Firmie  :  Oferta  :  Materiały  :  Realizacje  :  Zapytanie  :  Kontakt
[c] 2007 Wiesław Wojciechowski  :  Impressum  :  projekt i wykonanie borkowski.biz